Reference

„S Anitou je radost spolupracovat. Je to velmi zkušená a erudovaná koučka, přitom velmi empatická a lidská. Každé setkání je pro mne mimořádnou událostí, na kterou se těším. Dokáže vzájemně propojit různé poznatky a znalosti, neurovědu, spiritualitu a hru. Držet strukturu a současně emoce.  Vzhledem ke svému osobnostnímu typu mi vyhovuje držení struktury, dokáže mít nadhled i smysl pro detail. Díky Anitinu vedení jsem největších výsledků dosáhla v oblasti prezentování a vedení workshopů, dále práce s emocemi a tvořivostí. Anita je mi velkou podporou a koučovacím vzorem. Telepatie a smích jsou vzácným kořením naší spolupráce." 
Hana Holinka
 
"Pozoruji na sobě či v sobě změny, díky nimž se mi sama se sebou lépe žije, pracuje, vychovávají děti, navazují nové kontakty. Jsem více ukotvená ve svém žití se sebou samou, s rodinou, klienty či náhodnými lidmi. Více si umím díky koučování uchopit svůj život pevně do svých rukou. Jsem vyrovnanější, pozitivnější a lépe nazývám vývoj životního směřování správnými pojmy. Doporučuji všem, kdo chtějí dělat se sebou vědomé změny. Ty jsou náročné proměnit v realitu, ale kdo má se sebou trpělivost, tak vycítí a uvidí po nějakém čase nečekané výsledky. Děkuji koučce, která má 29 let zkušeností s klienty, za její naslouchání, trpělivost, profesionalitu, empatii, podporu a zpětnou vazbu. Nyní jdu dál do života více sebevědomá, pevná, odhodlaná a s větší láskou k sobě a k druhým.“
Eva Holíková
 
"Psal se 18.březen 2020 a celý svět skloňoval ve všech pádech nové slovo COVID 19. Ze dne na den vše bylo jinak. Strach, panika, zlost i údiv a občasné radosti z prvních vtípků na koronavirus a politické dění se míchaly v divném koktejlu emocí. Ze dne na den jsem měla prázdný diář a práci v nedohlednu. Co teď? Ze všech stran zaznívalo: Musíš natáčet videa, nahrávej podcasty, musíš jít na ZOOM, musíš být on-line... STOP! Investovala jsem do 3 setkání s koučkou, ke které mě pojí přátelství a profesní důvěra, abych si ujasnila NE co mám dělat, ale KDO JSEM. Cesta za objevováním svých pokladů je skvělá pro ty, kdo chtějí být na vlně svého srdce a rozehrát to největší bohatství, které v sobě mají. Jít k sobě a svým talentům." 
Blažena Mačáková
 

Další reference na mou činnost můžete najít ZDE.